FizjoPunkt

Fizjoterapia i rehabilatacja w Milanówku

zabiegi

relaks

Terapia indywidualna

masaże

Fizjopunkt

poznaj nas bliżej

Gabinet fizjoterapii FizjoPunkt to miejsce, w którym zapewniamy Tobie i Twoim najbliższym rehabilitację pourazową, ortopedyczną, reumatologiczną, neurologiczną jak również zabiegi, które pomogą odzyskać lub znacznie poprawić sprawność fizyczną.

O nas

sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Dużą uwagę przykładamy także do treningu medycznego. Czasami pracujemy nad stabilnącią i wzmacnianiem struktur a czasami nad mobilnością i rozluźnieniem a innym razem nad korekcją postawy, właściwymi wzorcami ruchowymi i nad czuciem głębokim. Wszelką pracę dostosujęmy do potrzeb oraz do możliwości pacjenta.

Zapraszamy na konsultacje z fizjoterapetą, który po przeprowadzenia wywiadu i badania pacjenta pomoże zaplanować proces terapii.

Nasz Zespół

sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Katarzyna Grzywacz

mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Z pasji i miłości do fizjoterapii stworzyła gabinet FizjoPunkt. W swojej pracy stosuje techniki terapii manualnej wg maitlanda, suche igłowanie, pinoterapię, terapię powięziową, punktów spustowych. Dodatkowo specjalizuje się w terapii uroginekologicznej, hirudoterapii (terapii pijawką).

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów:

  • kurs koncepcji PNF
  • kurs koncepcji Maitland
  • kurs masażu klasycznego
  • kurs masażu tajskiego
  • kurs tajskiego masażu stóp

Natalia Jankowska

mgr fizjoterapii

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła kurs terapii manualnej - szkoła niemiecka. W pracy z pacjentami stosuje metody pinopresury i suchego igłowania. Najbardziej specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, urazowymi i sportowcami.

Magdalena Włodarczyk

mgr fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w terapii wisceralnej, masażu tkanek głębokich, terapii dysfunkcji powięziowych. Posiada duże doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży i w połogu. Bardzo lubi pracę z dziećmi zarówno z wadami postawy jak i z noworodkami.

RELAKS

Gabinet fizjoterapii FizjoPunkt to miejsce, w którym zapewniamy Tobie i Twoim najbliższym rehabilitację pourazową,

Podaruj bliskim

Voucher
Prezentowy

Serdecznie polecamy karty upominkowe (wg cennika), które mogą stać się miłym prezentem dla Twoich najbliższych !! Podaruj bliskiej osobie chwile relaksu lub po prostu pomóż odzyskać sprawność fizyczną.